Informace o nás

Něco málo nejen o nás.

Jezdíme s trucktrialovým autem IFA L60 4x4,která je jediná v Evropě IFA L60 4x4 jezdící závody,jsme na naši holku pyšní :-)Pravidelně se zůčastňujeme s naším mazlíkem MISTROSTVÍ REPUBLIKY v Truck Trialu,který se jezdí v České Republice cca od roku 1999 a my se těchto závodů zůčastňujeme od roku 2010.Někdy se daří hůře někdy lépe,ale jsou to jen závody,kde se může přihodit cokoliv a děláme vše pro to ,abychom jsme byli co nejlepší :-)

 

Hlavní člověk, který se na trucku angažuje, je Vláďa Chalupský, který je zároveň řidičem našeho mazlíka. Spolujezdec (navigátor) nebo jak se v trialu říká MITFARA je Miloslav Chmelík a zároveň je naším hlavním mechanikem, který se o našeho mazlíka stará a vylepšuje jej.

Tak takle IFA začínala. S Vláďou jako řidičem a druhým Láďou, jako spolujezdcem. Ale jak plynul čas, měnili se navigátoři u Vládi a po čase toho musel nechat, ač nerad, i Vláďa.

Teď, vlastně už od Kunštátu v minulém roce, se obsazení změnilo do nynější podoby. Je pravdou , že jsme loni jeli na dvě posádky, ale my jsme zůstali :-)

Tudíž řidič a mechanik v jedné osobě a to MILOSLAV CHMELÍK a jeho dva navigátoři  Richard REIMANN plus  "moje maličkost" Lenka Chmelíková,i jako admin :-D.

 

Kontakt